بخش های هنجارستان

اینجا یک مرکز بازی برای تفریح و لذت کودکان، نوجوانان و والدین است

هنجارستان مهر سه یک

هنجارستان؛ برگرفته از بیمارستان، برای درمان و آرامش جسم و روان است، اما در سبک زندگی امروزی مکانی برای هماهنگی و همسان سازی نسل ها و کم کردن فاصله نسل ها که پیش از این نبوده و نیست. اکنون برآنیم تا با راه اندازی مکانی کوچک با تفکراتی بزرگ هنجارستانی به وسعت کره خاکی زمین را برای کودکان، جوانان و نوجوانان فراهم سازیم تا بدون ادعا و با دانش بین رشته ای، قدم های بزرگی در حوزه پیشگیری سطح یک تا سطح سه برداریم.

داروخانه و اورژانس اسباب بازی

بیشتر بدانید

بیمارستان، ICU و CCU اسباب بازی

icu اسباب بازی
بیشتر بدانید

دادگاه بازی

بیشتر بدانید

اورژانس و داروخانه اسباب بازی

هنجارستان؛ شبیه به بیمارستانی بزرگ با ورودی یک اورژانس اجتماعی است که در آن دارو ها هیچ جایگاهی ندارند و داروخانه اش متشکل از اسباب بازی های روی میزی و دیجیتالی مفید و کاربردی است که به تجویز متخصصان روانشناسی و بازی درمانگران متبحر وارد زندگی افراد می شود.

  • تست های بازی های روی میز board game

  • تست های طرحواره درمانی
  • ازمون های قلم کاغذی
  • مشاهده مستقیم متخصصان رفتار درمانی – کاردرمانی

  • مشاهده مستقیم روانشناسان و بازی درمانگران

بیمارستان، ICU و CCU اسباب بازی

بیمارستان اسباب بازی؛ برگرفته از یک بیمارستان با تجهیزات و درمانهای بازی محور است که برای درمان تمامی رده های سنی با پشتوانه بیش از ۱۰ کلینیک تخصصی روانشناسی در هنجرستان مهر سه یک در دسترس عموم است.

icu اسباب بازی

دادگاه بازی

دادگاه مکانی برای محاکمه و جایگاهی برای برقراری عدل و انصاف است؛ اما این مکان پرمشاجره و پرهیاهو، جایگاه غریبی برای کودکان است. موجودات کوچکی که تصور واقعی و درستی از محیط و انسان‌های اطراف‌شان ندارند.

با تصویب قانون مجازات اسلامی در سال ۱۳۹۲، تمامی جرایمی که اطفال و نوجوانان در سنین ۹ تا ۱۸ سال تمام شمسی مرتکب می‌‌شوند، به‌طور کامل در دادگاه اطفال مورد رسیدگی قرار میگیرند.

در دادگاه سه یک کودکان شما بر صندلی قضاوت مینشینند و پس از آن وکیل مدافع اهداف دادگاه بازی شوند تا بتواند جرم و جنایت را به معنای واقعی لمس کند و در آخر خود را، و چه بسا دیگر دوستانش را از دام بزه و بزهکاری وارهاند.

رزرو وقت و خرید بلیط

داروخانه، بیمارستان اسباب بازی یا دادگاه بازی؟

سفارش دهید